INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Svetainių kūrimas mano marketingo procese atsirado labai natūraliai: tiesiog tai yra neatsiejama įvaizdžio ir komunikacijos dalis. Pradėjus bendrauti su klientu dėl jo socialinių tinklų reklamos ar SEO projekto, visada atkreipiu dėmesį į tai, kaip atrodo jo internetinė svetainė: jei joje vaizdas chaotiškas, o tekstai neskamba "skaniai" - tai gali sužlugdyti geriausią komunikaciją socialiniuose tinkluose. 

Juk socialiniai tinklai  - vaizdžiai tariant ( aš dažnai taip mėgstu kartoti klientams) - tai tarsi turgus, kuriame tik nuomojate mažą staliuką, o web svetainė - tai jūsų nuosavas ofisas, parduotuvė, ar net namai, priklausomai nuo to, kokia  veikla užsiimate ir kaip save pozicionuojate. Tai arčiausiai Jūsų esanti skaitmeninė erdvė, todėl ji turi atspindėti Jūsų tikslus ir visą prekinio ženklo komunikaciją.

Kuriu internetines svetaines ir elektronines parduotuves. Manau, kad tiek internetinės svetainės, tiek elektroninės parduotuvės patrauklumą lemia dizaino ir funkcionalumo duetas, todėl visada siekiu išpildyti šiuos du reikalavimus.

Nori Web svetainės nemokamai?

Turi laiko, noro ir įkvėpimo? Gali susikurti web svetainę tiesiog pats, be jokių programavimo įgūdžių, sudėtingų kodų ir kitų sunkiai suprantamų niuansų. Va taip - paprastai!

Tiesiog spausk žemiau esančią nuorodą ir pamatysi, kaip lengva tai padaryti:

Internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių pavyzdžiai

Keletas mano kurtų svetainių, kad susidarytumėte bendrą vaizdą